Projekty 3D dla druku 3D

Projekty 3D zoptymalizowane pod kątem druku 3D

Od wielu lat tworzymy projekty 3D zoptymalizowane do druku 3D jak i do innych zastosowań m.in. aplikacji czy modeli do wizualizacji.

Branże dla których budujemy obiekty 3D to między innymi jubilerstwo (bierzemy pod uwagę specyfikę branży tj. późniejsze wykorzystanie gotowego odlewu, jego obróbkę, sposób zakuwania kamieni), deweloperzy (staramy się tworzyć modele możliwie jak najwierniej oddające dane budynki czy inne obiekty zachowując przy tym optymalizację danej bryły aby było możliwe późniejsze wykorzystanie jej w aplikacjo czy wizualizacji bez zbędnego obciążania komputerów wykorzystywanych do obliczeń z udziałem danego obiektu), branża budowlana, produkcja mebli, architekci wnętrz, oraz wiele innych.

Stawiamy sobie za cel wykonywanie naszej pracy z zachowaniem uzgodnionych terminów i kosztów, które w całości przedstawiamy przed przystąpieniem do wykonywania zlecenia. Przykładamy wagę do tego, aby jakość naszej pracy pozwalała na optymalne wykorzystanie naszego produktu.

Zamawianie projektów pod druk 3D krok po kroku
  1. Prosimy o podanie danych technicznych przedmiotu, który będzie wykorzystywany do przygotowania projektu. W zależności od zlecenia, może to być prototyp przysłany bezpośrednio do siedziby firmy, zdjęcie wraz z podaniem rzeczywistych wymiarów lub inna forma uzgodniona mailowo lub telefonicznie.
  2. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia szczegółów zamówienia w tym czasu potrzebnego na jego realizację.
  3. Po uzyskaniu niezbędnych informacji wykonujemy kalkulację i przekazujemy informację o kosztach.
  4. Po ich akceptacji przez zleceniodawcę przystępujemy do realizacji zlecenia.
Nasze realizacje