Wizualizacje 3D

SDX - wizualizacje fotorealistyczne 3D

Wizualizacje 3D

Wizualizacje 3D to dobre tanie i bardzo elastyczne rozwiązanie dla wszystkich którzy chcą przedstawić swój produkt w atrakcyjny sposób.

Poziom wizualizacji 3D, który proponujemy nie różni się znacząco jakością od zdjęć, lecz oferuje możliwości których nie daje tradycyjna fotografia. Po zakończeniu sesji, aby powtórzyć ujęcie np. za 3 dni, należy od nowa przygotować całą scenografię, oświetlenie co czasami jest już niemożliwe. W przypadku wizualizacji 3D, w każdej chwili możemy modyfikować ustawienie przedmiotów aby po chwili wrócić do pierwotnej konfiguracji. W zależności od potrzeb możemy zmieniać ich kolory, kształty, rozmiary i inne właściwości jednocześnie oddając fotorealistycznie ich fizyczne parametry jak na fotografii. Jest to często rozwiązanie tańsze i bardziej elastyczne, pozwalające na efektywny marketing przy zachowaniu rozsądnego poziomu kosztów.

Zamawianie wizualizacji krok po kroku

  1. Prosimy o podanie przedmiotu wizualizacji 3D np. rodzaj budynku pomieszczeni czy dowolny inny przedmiot, parametry wizualizacji tj. czy to ma być noc czy dzień zachód słońca , kolorystyka, otoczenie, itp.
  2. Następnie czas jaki jest na realizację zamówienia.
  3. Sugerujemy również kontakt telefoniczny aby uzgodnić szczegóły.
  4. Po uzyskaniu niezbędnych informacji wykonujemy kalkulację i przekazujemy informację o kosztach. Po ich akceptacji przez zleceniodawcę przystępujemy do realizacji zlecenia.

Nasze realizacje

Wizualizacje wnętrz

...nim rozpoczniesz realizację

Nowoczesna technologia do jakiej zaliczamy grafikę 3D to ogrom możliwości. Dzięki niej możliwe stało się przedstawienie projektu m.in. wnętrza, nim jeszcze ktokolwiek przystępuje do jego realizacji. To również doskonałe narzędzie marketingowe, wykorzystywane w kampaniach online i na stronie www. Wizualizacje 3D wnętrz idealnie sprawdzają się indywidualnych klientów ale również firm z takich branż jak np. architektoniczna, deweloperska, meblarska, wyposażenia wnętrz. Wizualizacje wnętrz często stosujemy również jako tło dla przedstawienia wizualizacji produktu dla naszego klienta np. dywanów, pościeli czy mebli.

Wizualizacje produktowe

...przedstaw swój pomysł w materialnej formie

Wizualizacje fotorealistyczne produktów to doskonały sposób na przedstawienie a nawet sprzedanie produktu, który jest jeszcze w fazie kreowania. To także idealna alternatywa dla tradycyjnej fotografii, która podobnie jak packshoty, pozwala pokazać produkt z wielu perspektyw.

Wykonujemy przede wszystkim wizualizacje 3D produktów na białym lub szarym tle, zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Odbiorcami naszych projektów są m.in. branża jubilerska, meblarska, drewniana, handlowa itp.

Jubilerstwo

Automotive

Meblarstwo

Close Menu
Zadzwoń do nas