Wizualizacje 3D

SDX - wizualizacje fotorealistyczne 3D

Wizualizacje 3D

Wizualizacje 3d to dobre tanie i bardzo elastyczne rozwiązanie dla wszystkich którzy chcą przedstawić swój produkt w atrakcyjny sposób.

Poziom wizualizacji, który proponujemy nie różni się znacząco jakością od zdjęć, lecz oferuje możliwości których nie daje tradycyjna fotografia. Po zakończeniu sesji, aby powtórzyć ujęcie np. za 3 dni, należy od nowa przygotować całą scenografię, oświetlenie co czasami jest już niemożliwe. W przypadku wizualizacji, w każdej chwili możemy modyfikować ustawienie przedmiotów aby po chwili wrócić do pierwotnej konfiguracji. W zależności od potrzeb możemy zmieniać ich kolory, kształty, rozmiary i inne właściwości jednocześnie oddając fotorealistycznie ich fizyczne parametry jak na fotografii. Jest to często rozwiązanie tańsze i bardziej elastyczne, pozwalające na efektywny marketing przy zachowaniu rozsądnego poziomu kosztów.

Zamawianie wizualizacji krok po kroku

  1. Prosimy o podanie przedmiotu wizualizacji np. rodzaj budynku pomieszczeni czy dowolny inny przedmiot, parametry wizualizacji tj. czy to ma być noc czy dzień zachód słońca , kolorystyka, otoczenie, itp.
  2. Następnie czas jaki jest na realizację zamówienia.
  3. Sugerujemy również kontakt telefoniczny aby uzgodnić szczegóły.
  4. Po uzyskaniu niezbędnych informacji wykonujemy kalkulację i przekazujemy informację o kosztach. Po ich akceptacji przez zleceniodawcę przystępujemy do realizacji zlecenia.

Nasze realizacje

Close Menu